Welcome to Major

Sosyal Medya

Sosyal Medya Çalışması Teklifi

Sosyal medyanızın kurumsal görünmesi için Firmanıza özel postlar hazırlıyoruz. Siz bu postlardan istediğinizi seçip indirip paylaşabiliyorsunuz.

PAKET 1: Bu pakette size özel 10 adet şablon hazırlıyoruz. Siz istediğiniz şablona fotonuzu yükleyip paylaşıyorsunuz. Postta logonuz, iletişim bilgileriniz kurumsal olarak eklenir.

PAKET 2: Paket 1 deki kurumsal tasarımın yanında haftada 1 adet size özel tasarım ekliyoruz. Özel günlere göre tasarımları ekliyorz. Siz şifreniz girip istediğiniz seçip paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca diğer sektörelrde yaptığımız 100e yakın tasarımdan istediğini seçip paylaşabiliyorsunuz.

PKAET 3: Sosyal medya hesabınıza bir uzmanımızı tanımlıyorsunuz. Sizin için günde 1 adet özel paylaşım yapıyurz. Etiketlemeyi ve içerikleri sürekli yayın akışında olmanızı sağlıyoruz. Whatsapptan işinizle ilgili görseli atıyorsunuz tasarımcımız postu yapar, sosyal medya uzmanımız hesabınızda paylaşır.

Başlarken 1 defaya mahsus: 400TL (sizin için 10 adet tasarım hazırlanacak)

PAKET 1: Aylık 100 tl
PAKET2: Aylık 250 tl
PAKET3: Aylık 550 TL

——————————————————————————-

Örnek Çalışma

Müşterimizi kurumsal kimliğine göre hazırladığımız bu şablonları sitemizden fotosunu,yazısını değiştirerek hemen yayına atabilir.  Tasarımlarımız hazır tasarımlar değildir. Logonuza yaptığınız işe göre özel olarak tasarlanır.

Sistemimiz www.postunhazir.com

Postunhazir.com şuan sadece kurumsal müşterilere hizmet vermeye başlamıştır. Kullanıcı adı ve şifreniz ile sadece sizin sektöre ait sosyal medya paylaşımları yapabilirsiniz.